| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 84,274 |
| Total score | 400,290 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,796 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 15 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,800 |
| Ranked score | 125,100,800 |
| Total score | 1,436,381,600 |
| Playcount | 13,362 |
| Playtime | 15d 8h 18m |
| Replays watched | 22 |
| Total hits | 5,072,018 |
| Accuracy | 96.45% |
| Max combo | 2,105 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 366,390 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,395 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 31 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 21,160 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 74 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 29,370 |
| Total score | 1,590,230 |
| Playcount | 35 |
| Playtime | 0d 0h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,654 |
| Accuracy | 46.27% |
| Max combo | 13 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |