| Peak global rank | |
| PP | 15,304 |
| Ranked score | 807,993,362 |
| Total score | 2,201,377,226 |
| Playcount | 3,390 |
| Playtime | 2d 0h 54m |
| Replays watched | 81 |
| Total hits | 571,635 |
| Accuracy | 94.06% |
| Max combo | 2,811 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,002 |
| Ranked score | 8,182,127 |
| Total score | 10,489,695 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,944 |
| Accuracy | 97.86% |
| Max combo | 1,038 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 19,659 |
| Ranked score | 50,656,310 |
| Total score | 173,055,100 |
| Playcount | 1,729 |
| Playtime | 1d 2h 54m |
| Replays watched | 25 |
| Total hits | 557,005 |
| Accuracy | 98.35% |
| Max combo | 2,531 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 340 |
| Ranked score | 1,113,680 |
| Total score | 3,276,160 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 12,557 |
| Accuracy | 84.32% |
| Max combo | 468 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |