| Peak global rank | |
| PP | 3,304 |
| Ranked score | 593,890,538 |
| Total score | 4,248,444,330 |
| Playcount | 10,704 |
| Playtime | 4d 17h 40m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 1,462,696 |
| Accuracy | 92.86% |
| Max combo | 1,433 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 258 |
| Ranked score | 786,660 |
| Total score | 3,393,402 |
| Playcount | 70 |
| Playtime | 0d 0h 56m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,793 |
| Accuracy | 89.65% |
| Max combo | 138 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 53 |
| Ranked score | 4,941,400 |
| Total score | 7,953,515 |
| Playcount | 36 |
| Playtime | 0d 0h 47m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,307 |
| Accuracy | 91.22% |
| Max combo | 137 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 10,161 |
| Ranked score | 271,907,547 |
| Total score | 1,448,845,160 |
| Playcount | 4,554 |
| Playtime | 3d 3h 43m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 2,748,903 |
| Accuracy | 96.96% |
| Max combo | 3,470 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,345 |
| Ranked score | 36,287,540 |
| Total score | 293,014,710 |
| Playcount | 4,478 |
| Playtime | 2d 14h 42m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 945,297 |
| Accuracy | 98.28% |
| Max combo | 2,358 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 27 |
| Ranked score | 44,260 |
| Total score | 476,680 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,539 |
| Accuracy | 96.48% |
| Max combo | 45 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 119 |
| Ranked score | 688,300 |
| Total score | 3,113,590 |
| Playcount | 66 |
| Playtime | 0d 0h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,238 |
| Accuracy | 76.12% |
| Max combo | 1,034 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |