| Peak global rank | |
| PP | 1,452 |
| Ranked score | 21,922,431 |
| Total score | 57,699,106 |
| Playcount | 183 |
| Playtime | 0d 1h 40m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 16,390 |
| Accuracy | 99.45% |
| Max combo | 348 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 74 |
| Ranked score | 172,106 |
| Total score | 172,106 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 216 |
| Accuracy | 97.46% |
| Max combo | 86 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 703,966 |
| Total score | 703,966 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 268 |
| Accuracy | 94.10% |
| Max combo | 149 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,430 |
| Ranked score | 13,213,780 |
| Total score | 17,130,300 |
| Playcount | 77 |
| Playtime | 0d 2h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 55,289 |
| Accuracy | 93.10% |
| Max combo | 1,730 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 623 |
| Ranked score | 458,200 |
| Total score | 869,400 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,716 |
| Accuracy | 97.60% |
| Max combo | 443 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 31 |
| Ranked score | 99,410 |
| Total score | 144,340 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 442 |
| Accuracy | 96.26% |
| Max combo | 549 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |