| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 73,130 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 108 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,129 |
| Ranked score | 9,495,513 |
| Total score | 31,996,621 |
| Playcount | 120 |
| Playtime | 0d 1h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 40,484 |
| Accuracy | 92.99% |
| Max combo | 791 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 511 |
| Ranked score | 1,310,970 |
| Total score | 3,761,184 |
| Playcount | 47 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,105 |
| Accuracy | 85.83% |
| Max combo | 400 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 861,890 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,636 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 231 |
| Ranked score | 622,710 |
| Total score | 6,431,350 |
| Playcount | 172 |
| Playtime | 0d 1h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 28,148 |
| Accuracy | 77.83% |
| Max combo | 231 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |