| Peak global rank | |
| PP | 2,296 |
| Ranked score | 52,184,592 |
| Total score | 155,053,868 |
| Playcount | 283 |
| Playtime | 0d 5h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 87,401 |
| Accuracy | 85.48% |
| Max combo | 711 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,903 |
| Ranked score | 32,915,807 |
| Total score | 115,632,526 |
| Playcount | 336 |
| Playtime | 0d 7h 20m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 307,116 |
| Accuracy | 93.47% |
| Max combo | 992 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,610 |
| Ranked score | 61,544,670 |
| Total score | 189,667,090 |
| Playcount | 1,379 |
| Playtime | 1d 6h 49m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 620,527 |
| Accuracy | 96.89% |
| Max combo | 1,043 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 119 |
| Ranked score | 3,052,980 |
| Total score | 6,121,200 |
| Playcount | 57 |
| Playtime | 0d 1h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 24,783 |
| Accuracy | 75.53% |
| Max combo | 965 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |