| Peak global rank | |
| PP | 172 |
| Ranked score | 1,987,017 |
| Total score | 5,315,757 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 12m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,034 |
| Accuracy | 93.80% |
| Max combo | 248 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,585 |
| Ranked score | 4,822,430 |
| Total score | 12,808,168 |
| Playcount | 34 |
| Playtime | 0d 0h 40m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,681 |
| Accuracy | 94.09% |
| Max combo | 725 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,236 |
| Ranked score | 8,504,295 |
| Total score | 11,116,462 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 27m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 16,798 |
| Accuracy | 96.28% |
| Max combo | 928 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 24 |
| Ranked score | 1,234,560 |
| Total score | 1,448,820 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 5,037 |
| Accuracy | 73.14% |
| Max combo | 200 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 20,480 |
| Ranked score | 94,805,880 |
| Total score | 453,401,250 |
| Playcount | 1,815 |
| Playtime | 1d 10h 42m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 1,534,224 |
| Accuracy | 90.50% |
| Max combo | 3,154 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 68 |
| Ranked score | 69,020 |
| Total score | 162,200 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 624 |
| Accuracy | 98.95% |
| Max combo | 181 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |