| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 46,100 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 173 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 68,544,117 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 14,489 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 681 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 243,121 |
| Total score | 948,757 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 864 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 61 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 45 |
| Ranked score | 302,352 |
| Total score | 1,300,992 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,772 |
| Accuracy | 61.51% |
| Max combo | 41 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 69,430 |
| Total score | 1,238,540 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,770 |
| Accuracy | 82.93% |
| Max combo | 447 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 3 |
| Ranked score | 125,400 |
| Total score | 285,840 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,594 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 25 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |