| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 13,956 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 44 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,416 |
| Ranked score | 10,373,910 |
| Total score | 48,419,850 |
| Playcount | 258 |
| Playtime | 0d 4h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 179,565 |
| Accuracy | 81.36% |
| Max combo | 1,190 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 215,690 |
| Total score | 1,024,200 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,283 |
| Accuracy | 90.27% |
| Max combo | 126 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 233 |
| Ranked score | 2,104,060 |
| Total score | 6,923,750 |
| Playcount | 73 |
| Playtime | 0d 1h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,060 |
| Accuracy | 74.67% |
| Max combo | 458 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |