| Peak global rank | |
| PP | 45 |
| Ranked score | 5,261,180 |
| Total score | 6,379,978 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,408 |
| Accuracy | 94.71% |
| Max combo | 417 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 195 |
| Ranked score | 311,000 |
| Total score | 311,000 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 317 |
| Accuracy | 97.00% |
| Max combo | 317 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 9 |
| Ranked score | 569,208 |
| Total score | 569,208 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 310 |
| Accuracy | 93.65% |
| Max combo | 93 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 27 |
| Ranked score | 593,183 |
| Total score | 812,758 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,092 |
| Accuracy | 86.26% |
| Max combo | 193 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,745 |
| Ranked score | 21,833,260 |
| Total score | 48,072,610 |
| Playcount | 763 |
| Playtime | 0d 10h 27m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 147,586 |
| Accuracy | 99.27% |
| Max combo | 1,528 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 732 |
| Ranked score | 875,340 |
| Total score | 1,465,920 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,744 |
| Accuracy | 93.89% |
| Max combo | 565 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 33 |
| Ranked score | 329,080 |
| Total score | 479,490 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,487 |
| Accuracy | 91.95% |
| Max combo | 161 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 107,140 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 509 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 275 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |