| Peak global rank | |
| PP | 3,018 |
| Ranked score | 893,825,473 |
| Total score | 2,211,932,763 |
| Playcount | 1,440 |
| Playtime | 1d 6h 42m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 380,661 |
| Accuracy | 94.65% |
| Max combo | 1,784 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 877,528 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,357 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 12 |
| Ranked score | 743,716 |
| Total score | 945,350 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 807 |
| Accuracy | 88.11% |
| Max combo | 123 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,595 |
| Ranked score | 181,489,514 |
| Total score | 586,085,292 |
| Playcount | 1,515 |
| Playtime | 2d 0h 27m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 1,062,694 |
| Accuracy | 97.05% |
| Max combo | 3,584 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 666 |
| Ranked score | 3,022,060 |
| Total score | 4,115,750 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,746 |
| Accuracy | 91.02% |
| Max combo | 1,732 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |