| Peak global rank | |
| PP | 6,600 |
| Ranked score | 3,269,494,117 |
| Total score | 14,723,521,011 |
| Playcount | 10,314 |
| Playtime | 8d 7h 3m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 2,822,224 |
| Accuracy | 97.66% |
| Max combo | 3,213 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 12,297 |
| Ranked score | 145,691,030 |
| Total score | 829,221,710 |
| Playcount | 6,235 |
| Playtime | 5d 9h 29m |
| Replays watched | 13 |
| Total hits | 2,637,197 |
| Accuracy | 98.84% |
| Max combo | 4,421 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 28 |
| Ranked score | 602,280 |
| Total score | 602,280 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,530 |
| Accuracy | 56.23% |
| Max combo | 50 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 97 |
| Ranked score | 1,081,180 |
| Total score | 3,431,690 |
| Playcount | 43 |
| Playtime | 0d 0h 43m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 14,365 |
| Accuracy | 73.06% |
| Max combo | 342 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |