| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 123 |
| Ranked score | 369,492 |
| Total score | 1,535,083 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,098 |
| Accuracy | 92.73% |
| Max combo | 747 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 360 |
| Ranked score | 1,914,150 |
| Total score | 2,496,530 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 24m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,718 |
| Accuracy | 90.65% |
| Max combo | 301 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 560 |
| Ranked score | 4,580,750 |
| Total score | 8,290,380 |
| Playcount | 96 |
| Playtime | 0d 2h 29m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 40,214 |
| Accuracy | 57.82% |
| Max combo | 1,306 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |