| Peak global rank | |
| PP | 2,005 |
| Ranked score | 27,929,960 |
| Total score | 189,464,656 |
| Playcount | 867 |
| Playtime | 0d 14h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 162,548 |
| Accuracy | 79.95% |
| Max combo | 279 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 38,638 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 177 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 44,334 |
| Total score | 164,908 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 228 |
| Accuracy | 89.23% |
| Max combo | 21 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 612 |
| Ranked score | 4,981,958 |
| Total score | 39,178,344 |
| Playcount | 334 |
| Playtime | 0d 7h 12m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 200,863 |
| Accuracy | 89.64% |
| Max combo | 2,569 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 54 |
| Ranked score | 604,170 |
| Total score | 1,371,540 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,820 |
| Accuracy | 62.06% |
| Max combo | 41 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 35 |
| Ranked score | 36,930 |
| Total score | 915,770 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,760 |
| Accuracy | 96.97% |
| Max combo | 75 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 29 |
| Ranked score | 418,890 |
| Total score | 1,280,350 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 21m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,151 |
| Accuracy | 54.39% |
| Max combo | 164 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |