| Peak global rank | |
| PP | 22 |
| Ranked score | 26,806 |
| Total score | 37,906 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 104 |
| Accuracy | 83.62% |
| Max combo | 21 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,595,148 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,413 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 116 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 323 |
| Ranked score | 7,606,241 |
| Total score | 19,145,291 |
| Playcount | 64 |
| Playtime | 0d 0h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 19,456 |
| Accuracy | 93.31% |
| Max combo | 906 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 666,180 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,896 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 3,396,210 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,255 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 155 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 219 |
| Ranked score | 523,900 |
| Total score | 1,638,640 |
| Playcount | 33 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 7,304 |
| Accuracy | 77.39% |
| Max combo | 260 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |