| Peak global rank | |
| PP | 1,299 |
| Ranked score | 80,387,862 |
| Total score | 432,653,649 |
| Playcount | 757 |
| Playtime | 0d 13h 36m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 185,778 |
| Accuracy | 90.42% |
| Max combo | 885 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,286 |
| Ranked score | 393,978,556 |
| Total score | 2,084,530,293 |
| Playcount | 3,322 |
| Playtime | 2d 16h 14m |
| Replays watched | 23 |
| Total hits | 1,976,601 |
| Accuracy | 97.95% |
| Max combo | 3,790 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 738 |
| Ranked score | 9,463,290 |
| Total score | 17,438,280 |
| Playcount | 91 |
| Playtime | 0d 4h 23m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 55,631 |
| Accuracy | 92.80% |
| Max combo | 459 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,808 |
| Ranked score | 1,826,850 |
| Total score | 14,594,700 |
| Playcount | 129 |
| Playtime | 0d 1h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 50,990 |
| Accuracy | 90.82% |
| Max combo | 1,756 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |