| Peak global rank | |
| PP | 5,535 |
| Ranked score | 3,059,529,163 |
| Total score | 13,082,120,189 |
| Playcount | 9,724 |
| Playtime | 9d 15h 16m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 2,362,818 |
| Accuracy | 97.89% |
| Max combo | 1,950 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 471 |
| Ranked score | 4,770,297 |
| Total score | 11,927,492 |
| Playcount | 96 |
| Playtime | 0d 1h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 20,633 |
| Accuracy | 90.76% |
| Max combo | 430 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 240 |
| Ranked score | 6,944,506 |
| Total score | 8,541,130 |
| Playcount | 22 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,355 |
| Accuracy | 98.47% |
| Max combo | 317 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 346 |
| Ranked score | 13,300,641 |
| Total score | 30,724,607 |
| Playcount | 106 |
| Playtime | 0d 1h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 19,511 |
| Accuracy | 95.51% |
| Max combo | 789 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,105 |
| Ranked score | 244,615,995 |
| Total score | 1,418,186,189 |
| Playcount | 13,795 |
| Playtime | 9d 14h 53m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 4,473,642 |
| Accuracy | 98.64% |
| Max combo | 4,739 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 82 |
| Ranked score | 1,620,270 |
| Total score | 1,943,220 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,717 |
| Accuracy | 82.10% |
| Max combo | 229 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |