| Peak global rank | |
| PP | 3,505 |
| Ranked score | 404,075,466 |
| Total score | 852,173,910 |
| Playcount | 975 |
| Playtime | 0d 12h 26m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 164,978 |
| Accuracy | 98.12% |
| Max combo | 2,171 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 50 |
| Ranked score | 111,490 |
| Total score | 123,420 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 187 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 136 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 188 |
| Ranked score | 8,323,272 |
| Total score | 8,967,068 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,269 |
| Accuracy | 97.77% |
| Max combo | 309 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 294,449 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 133 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,838 |
| Ranked score | 1,803,270 |
| Total score | 3,872,210 |
| Playcount | 79 |
| Playtime | 0d 0h 49m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,559 |
| Accuracy | 97.13% |
| Max combo | 447 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,773 |
| Ranked score | 10,465,770 |
| Total score | 20,771,000 |
| Playcount | 187 |
| Playtime | 0d 3h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 68,536 |
| Accuracy | 95.51% |
| Max combo | 3,162 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |