| Peak global rank | |
| PP | 536 |
| Ranked score | 20,551,089 |
| Total score | 84,838,102 |
| Playcount | 86 |
| Playtime | 0d 1h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 15,870 |
| Accuracy | 97.73% |
| Max combo | 728 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,650 |
| Ranked score | 339,600,535 |
| Total score | 1,108,446,692 |
| Playcount | 1,509 |
| Playtime | 1d 15h 9m |
| Replays watched | 12 |
| Total hits | 1,090,927 |
| Accuracy | 96.96% |
| Max combo | 3,415 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 115 |
| Ranked score | 1,763,762 |
| Total score | 3,388,976 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,465 |
| Accuracy | 96.36% |
| Max combo | 798 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,729 |
| Ranked score | 11,679,370 |
| Total score | 31,580,410 |
| Playcount | 251 |
| Playtime | 0d 6h 10m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 98,464 |
| Accuracy | 98.03% |
| Max combo | 1,736 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 130 |
| Ranked score | 1,956,120 |
| Total score | 3,462,930 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 11,473 |
| Accuracy | 89.96% |
| Max combo | 592 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 168,540 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 626 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |