| Peak global rank | |
| PP | 63 |
| Ranked score | 4,403,773 |
| Total score | 9,095,840 |
| Playcount | 58 |
| Playtime | 0d 0h 40m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,429 |
| Accuracy | 90.83% |
| Max combo | 502 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 826 |
| Ranked score | 5,246,612 |
| Total score | 16,089,894 |
| Playcount | 56 |
| Playtime | 0d 2h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,972 |
| Accuracy | 90.70% |
| Max combo | 731 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 373,396 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 764 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 969 |
| Ranked score | 19,730,040 |
| Total score | 51,371,035 |
| Playcount | 181 |
| Playtime | 0d 4h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 89,380 |
| Accuracy | 93.31% |
| Max combo | 1,073 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,787 |
| Ranked score | 44,205,912 |
| Total score | 124,309,590 |
| Playcount | 532 |
| Playtime | 0d 21h 45m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 410,028 |
| Accuracy | 95.75% |
| Max combo | 1,103 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 15 |
| Ranked score | 592,550 |
| Total score | 3,540,530 |
| Playcount | 22 |
| Playtime | 0d 0h 41m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 18,032 |
| Accuracy | 88.08% |
| Max combo | 176 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 232,780 |
| Total score | 463,080 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,069 |
| Accuracy | 62.80% |
| Max combo | 161 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |