| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 117 |
| Ranked score | 2,973,818 |
| Total score | 4,953,571 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,152 |
| Accuracy | 91.46% |
| Max combo | 434 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 558 |
| Ranked score | 1,867,050 |
| Total score | 5,681,130 |
| Playcount | 52 |
| Playtime | 0d 0h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 22,450 |
| Accuracy | 63.57% |
| Max combo | 228 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 9,241 |
| Ranked score | 9,463,060 |
| Total score | 27,225,890 |
| Playcount | 373 |
| Playtime | 0d 4h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 86,295 |
| Accuracy | 99.80% |
| Max combo | 1,278 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 8h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |