| Peak global rank | |
| PP | 31 |
| Ranked score | 33,600 |
| Total score | 197,818 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 366 |
| Accuracy | 98.18% |
| Max combo | 54 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 323 |
| Ranked score | 12,286,905 |
| Total score | 25,928,447 |
| Playcount | 139 |
| Playtime | 0d 1h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 27,814 |
| Accuracy | 98.87% |
| Max combo | 281 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 14 |
| Ranked score | 2,998,127 |
| Total score | 6,798,557 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 291 |
| Accuracy | 87.04% |
| Max combo | 834 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,787 |
| Ranked score | 17,576,350 |
| Total score | 63,750,640 |
| Playcount | 1,138 |
| Playtime | 0d 15h 26m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 182,787 |
| Accuracy | 99.50% |
| Max combo | 1,317 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 282 |
| Ranked score | 1,251,930 |
| Total score | 2,621,910 |
| Playcount | 74 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 9,436 |
| Accuracy | 91.78% |
| Max combo | 401 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |