| Peak global rank | |
| PP | 19,503 |
| Ranked score | 383,578,239 |
| Total score | 4,629,239,655 |
| Playcount | 6,966 |
| Playtime | 2d 11h 22m |
| Replays watched | 58 |
| Total hits | 792,116 |
| Accuracy | 94.23% |
| Max combo | 945 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 828,926 |
| Total score | 1,277,782 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,513 |
| Accuracy | 96.65% |
| Max combo | 348 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 101,250 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 399 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 36 |
| Ranked score | 53,920 |
| Total score | 251,580 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,068 |
| Accuracy | 96.98% |
| Max combo | 79 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,233 |
| Ranked score | 3,747,380 |
| Total score | 18,211,510 |
| Playcount | 328 |
| Playtime | 0d 3h 21m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 66,292 |
| Accuracy | 90.59% |
| Max combo | 1,152 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 45 |