| Peak global rank | |
| PP | 840 |
| Ranked score | 32,419,845 |
| Total score | 81,630,412 |
| Playcount | 64 |
| Playtime | 0d 1h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,857 |
| Accuracy | 96.65% |
| Max combo | 646 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 37,273 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 64 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 819 |
| Ranked score | 2,766,510 |
| Total score | 6,653,160 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 21,145 |
| Accuracy | 95.66% |
| Max combo | 995 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 398 |
| Ranked score | 1,321,960 |
| Total score | 3,073,660 |
| Playcount | 41 |
| Playtime | 0d 0h 36m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 10,960 |
| Accuracy | 95.69% |
| Max combo | 1,089 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |