| Peak global rank | |
| PP | 5,274 |
| Ranked score | 543,733,917 |
| Total score | 2,550,331,610 |
| Playcount | 5,174 |
| Playtime | 3d 5h 37m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 1,150,505 |
| Accuracy | 93.50% |
| Max combo | 1,574 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 160,468 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 500 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 364,946 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,047 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 844 |
| Ranked score | 11,557,843 |
| Total score | 30,996,891 |
| Playcount | 137 |
| Playtime | 0d 2h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 65,554 |
| Accuracy | 83.23% |
| Max combo | 530 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,845 |
| Ranked score | 3,597,670 |
| Total score | 9,921,760 |
| Playcount | 82 |
| Playtime | 0d 1h 35m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,467 |
| Accuracy | 95.95% |
| Max combo | 996 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |