| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 652 |
| Ranked score | 4,919,927 |
| Total score | 15,627,590 |
| Playcount | 78 |
| Playtime | 0d 1h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 40,382 |
| Accuracy | 92.86% |
| Max combo | 874 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 69,090 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 326 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,590 |
| Ranked score | 10,368,680 |
| Total score | 21,633,590 |
| Playcount | 184 |
| Playtime | 0d 2h 33m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 75,552 |
| Accuracy | 93.71% |
| Max combo | 1,563 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 160 |