| Peak global rank | |
| PP | 3,083 |
| Ranked score | 83,257,443 |
| Total score | 223,278,041 |
| Playcount | 414 |
| Playtime | 0d 5h 27m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 59,622 |
| Accuracy | 97.02% |
| Max combo | 534 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 429 |
| Ranked score | 858,752 |
| Total score | 1,818,060 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,023 |
| Accuracy | 93.74% |
| Max combo | 182 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 26 |
| Ranked score | 1,249,158 |
| Total score | 1,249,158 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 996 |
| Accuracy | 97.64% |
| Max combo | 134 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,182 |
| Ranked score | 48,522,561 |
| Total score | 92,272,285 |
| Playcount | 185 |
| Playtime | 0d 8h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 105,074 |
| Accuracy | 95.32% |
| Max combo | 1,172 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,652 |
| Ranked score | 19,063,610 |
| Total score | 96,534,700 |
| Playcount | 1,203 |
| Playtime | 0d 21h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 301,499 |
| Accuracy | 99.08% |
| Max combo | 1,535 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,130 |
| Ranked score | 40,737,030 |
| Total score | 216,982,560 |
| Playcount | 975 |
| Playtime | 1d 4h 32m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 759,636 |
| Accuracy | 89.56% |
| Max combo | 1,590 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 36 |
| Ranked score | 230,270 |
| Total score | 1,037,260 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,759 |
| Accuracy | 80.55% |
| Max combo | 537 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |