| Peak global rank | |
| PP | 1,550 |
| Ranked score | 179,545,170 |
| Total score | 403,768,363 |
| Playcount | 347 |
| Playtime | 0d 6h 29m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 84,065 |
| Accuracy | 94.52% |
| Max combo | 1,387 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 57 |
| Ranked score | 235,500 |
| Total score | 432,066 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 555 |
| Accuracy | 98.52% |
| Max combo | 237 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 277 |
| Ranked score | 24,146,049 |
| Total score | 42,506,549 |
| Playcount | 67 |
| Playtime | 0d 0h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 20,403 |
| Accuracy | 96.80% |
| Max combo | 484 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 9,270 |
| Ranked score | 125,044,711 |
| Total score | 326,874,510 |
| Playcount | 759 |
| Playtime | 0d 18h 44m |
| Replays watched | 24 |
| Total hits | 241,891 |
| Accuracy | 98.36% |
| Max combo | 6,975 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 208,140 |
| Total score | 1,927,250 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 29m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,790 |
| Accuracy | 60.24% |
| Max combo | 441 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 305,680 |
| Total score | 957,860 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,785 |
| Accuracy | 93.35% |
| Max combo | 102 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 120,560 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 475 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |