| Peak global rank | |
| PP | 13,791 |
| Ranked score | 22,210,777,298 |
| Total score | 181,167,657,850 |
| Playcount | 35,722 |
| Playtime | 30d 18h 39m |
| Replays watched | 70 |
| Total hits | 14,582,002 |
| Accuracy | 99.40% |
| Max combo | 3,907 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 57 |
| Ranked score | 4,329,944 |
| Total score | 21,378,059 |
| Playcount | 65 |
| Playtime | 0d 0h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,317 |
| Accuracy | 94.23% |
| Max combo | 618 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 14,849 |
| Ranked score | 74,696,120 |
| Total score | 448,564,180 |
| Playcount | 2,301 |
| Playtime | 2d 10h 3m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 1,414,548 |
| Accuracy | 99.64% |
| Max combo | 4,965 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 603 |
| Ranked score | 2,260,330 |
| Total score | 4,687,650 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 16,854 |
| Accuracy | 92.47% |
| Max combo | 1,372 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |