| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 895,626 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 18 |
| Total hits | 937 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 244,396 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 293 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,181 |
| Ranked score | 83,601,980 |
| Total score | 963,721,040 |
| Playcount | 11,478 |
| Playtime | 206d 12h 37m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 3,034,420 |
| Accuracy | 98.20% |
| Max combo | 3,190 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 94,130 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 10h 38m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 387 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |