| Peak global rank | |
| PP | 794 |
| Ranked score | 77,737,406 |
| Total score | 118,053,571 |
| Playcount | 87 |
| Playtime | 0d 2h 28m |
| Replays watched | 11 |
| Total hits | 26,076 |
| Accuracy | 96.62% |
| Max combo | 1,697 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 64 |
| Ranked score | 187,278 |
| Total score | 886,600 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,916 |
| Accuracy | 92.15% |
| Max combo | 89 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,062 |
| Ranked score | 47,265,540 |
| Total score | 93,174,390 |
| Playcount | 625 |
| Playtime | 0d 16h 56m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 289,846 |
| Accuracy | 99.18% |
| Max combo | 3,814 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 41,830 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 126 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |