| Peak global rank | |
| PP | 2,934 |
| Ranked score | 170,156,520 |
| Total score | 229,510,004 |
| Playcount | 67 |
| Playtime | 0d 1h 17m |
| Replays watched | 19 |
| Total hits | 23,643 |
| Accuracy | 97.95% |
| Max combo | 1,046 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 889,093 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,549 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 65 |
| Ranked score | 308,390 |
| Total score | 474,790 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 1,535 |
| Accuracy | 95.28% |
| Max combo | 389 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 283 |
| Ranked score | 395,850 |
| Total score | 678,750 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,387 |
| Accuracy | 86.60% |
| Max combo | 500 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |