| Peak global rank | |
| PP | 83 |
| Ranked score | 294,318 |
| Total score | 549,304 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 1h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 966 |
| Accuracy | 94.23% |
| Max combo | 130 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,577 |
| Ranked score | 15,157,533 |
| Total score | 85,572,957 |
| Playcount | 202 |
| Playtime | 39d 16h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 237,970 |
| Accuracy | 97.05% |
| Max combo | 3,476 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 677 |
| Ranked score | 5,269,410 |
| Total score | 14,856,780 |
| Playcount | 152 |
| Playtime | 0d 2h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 56,108 |
| Accuracy | 85.58% |
| Max combo | 3,209 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |