| Peak global rank | |
| PP | 70 |
| Ranked score | 424,852 |
| Total score | 772,276 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,237 |
| Accuracy | 89.86% |
| Max combo | 261 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 424,336 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 320 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 487,150 |
| Total score | 1,053,660 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,727 |
| Accuracy | 96.50% |
| Max combo | 178 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 435,440 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,529 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |