| Peak global rank | |
| PP | 6,582 |
| Ranked score | 2,737,995,613 |
| Total score | 16,552,549,841 |
| Playcount | 9,901 |
| Playtime | 6d 14h 46m |
| Replays watched | 28 |
| Total hits | 2,237,147 |
| Accuracy | 97.98% |
| Max combo | 2,336 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,386 |
| Ranked score | 27,466,708 |
| Total score | 66,078,276 |
| Playcount | 236 |
| Playtime | 0d 5h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 110,598 |
| Accuracy | 92.04% |
| Max combo | 918 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 20,221 |
| Ranked score | 278,278,660 |
| Total score | 2,504,293,790 |
| Playcount | 24,852 |
| Playtime | 27d 0h 30m |
| Replays watched | 65 |
| Total hits | 8,189,847 |
| Accuracy | 95.84% |
| Max combo | 2,767 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 92,250 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 386 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 81 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 339 |
| Ranked score | 2,137,630 |
| Total score | 9,017,870 |
| Playcount | 110 |
| Playtime | 0d 1h 47m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 38,289 |
| Accuracy | 72.37% |
| Max combo | 1,396 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |