| Peak global rank | |
| PP | 152 |
| Ranked score | 225,159 |
| Total score | 1,007,113 |
| Playcount | 27 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,523 |
| Accuracy | 96.88% |
| Max combo | 114 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 14 |
| Ranked score | 1,416,934 |
| Total score | 1,443,466 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 611 |
| Accuracy | 99.09% |
| Max combo | 234 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 16 |
| Ranked score | 2,516,785 |
| Total score | 5,057,837 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 155 |
| Accuracy | 92.68% |
| Max combo | 220 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 9,196 |
| Ranked score | 62,289,120 |
| Total score | 272,629,070 |
| Playcount | 4,004 |
| Playtime | 16d 1h 12m |
| Replays watched | 26 |
| Total hits | 846,407 |
| Accuracy | 97.77% |
| Max combo | 2,353 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 68,010 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 58 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 267,660 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,516 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 9 |
| Ranked score | 12,150 |
| Total score | 138,690 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 578 |
| Accuracy | 36.88% |
| Max combo | 9 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |