| Peak global rank | |
| PP | 9,975 |
| Ranked score | 2,986,371,929 |
| Total score | 5,805,954,900 |
| Playcount | 2,191 |
| Playtime | 12d 0h 17m |
| Replays watched | 63 |
| Total hits | 794,756 |
| Accuracy | 95.02% |
| Max combo | 1,868 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 81 |
| Ranked score | 447,428 |
| Total score | 468,113 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 552 |
| Accuracy | 95.85% |
| Max combo | 147 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 160,415 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 429 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 3 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 2,011,029 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,322 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 196 |
| Ranked score | 555,450 |
| Total score | 1,271,070 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,758 |
| Accuracy | 65.28% |
| Max combo | 89 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 177 |
| Ranked score | 567,270 |
| Total score | 1,551,660 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,908 |
| Accuracy | 96.36% |
| Max combo | 256 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 195 |
| Ranked score | 690,910 |
| Total score | 2,274,910 |
| Playcount | 36 |
| Playtime | 0d 0h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,703 |
| Accuracy | 75.80% |
| Max combo | 666 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |