| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,931,600 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,340 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 78 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,175,310 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,618 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 26 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |