| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 49 |
| Ranked score | 299,579 |
| Total score | 1,631,285 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,615 |
| Accuracy | 99.71% |
| Max combo | 219 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 8 |
| Ranked score | 606,713 |
| Total score | 2,585,416 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,524 |
| Accuracy | 88.74% |
| Max combo | 242 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 128,070 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 529 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 247 |
| Ranked score | 629,750 |
| Total score | 1,685,570 |
| Playcount | 23 |
| Playtime | 0d 0h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,333 |
| Accuracy | 97.80% |
| Max combo | 354 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 293,620 |
| Total score | 1,438,090 |
| Playcount | 33 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,958 |
| Accuracy | 90.12% |
| Max combo | 1,023 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |