| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 71,960 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 272 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 6,014,580 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 870 |
| Ranked score | 7,758,589 |
| Total score | 29,270,537 |
| Playcount | 107 |
| Playtime | 0d 4h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 82,055 |
| Accuracy | 91.61% |
| Max combo | 1,103 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 76,020 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 338 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,711,450 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,740 |
| Accuracy | 61.29% |
| Max combo | 123 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 47 |
| Ranked score | 442,280 |
| Total score | 1,875,470 |
| Playcount | 26 |
| Playtime | 0d 0h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,648 |
| Accuracy | 82.96% |
| Max combo | 519 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |