| Peak global rank | |
| PP | 4,006 |
| Ranked score | 190,681,216 |
| Total score | 564,814,587 |
| Playcount | 1,391 |
| Playtime | 4d 10h 8m |
| Replays watched | 14 |
| Total hits | 94,730 |
| Accuracy | 91.83% |
| Max combo | 686 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 758 |
| Ranked score | 2,402,671 |
| Total score | 4,413,209 |
| Playcount | 56 |
| Playtime | 0d 0h 58m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,166 |
| Accuracy | 95.04% |
| Max combo | 352 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 36,112 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,754 |
| Ranked score | 94,282,027 |
| Total score | 250,869,205 |
| Playcount | 474 |
| Playtime | 0d 4h 54m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 60,959 |
| Accuracy | 96.82% |
| Max combo | 2,376 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,069 |
| Ranked score | 1,660,890 |
| Total score | 5,429,700 |
| Playcount | 82 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,272 |
| Accuracy | 92.21% |
| Max combo | 466 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,601 |
| Ranked score | 3,796,610 |
| Total score | 8,309,280 |
| Playcount | 168 |
| Playtime | 0d 1h 8m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 19,326 |
| Accuracy | 98.83% |
| Max combo | 326 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 508 |
| Ranked score | 4,106,150 |
| Total score | 7,336,130 |
| Playcount | 142 |
| Playtime | 0d 1h 37m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 27,753 |
| Accuracy | 85.64% |
| Max combo | 1,312 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |