| Peak global rank | |
| PP | 5,580 |
| Ranked score | 1,008,424,321 |
| Total score | 2,768,762,005 |
| Playcount | 4,156 |
| Playtime | 4d 9h 32m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 855,416 |
| Accuracy | 92.16% |
| Max combo | 1,558 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 681,996 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 315 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 487 |
| Ranked score | 958,310 |
| Total score | 11,253,590 |
| Playcount | 116 |
| Playtime | 6d 17h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 45,255 |
| Accuracy | 99.62% |
| Max combo | 633 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 405 |
| Ranked score | 3,293,870 |
| Total score | 13,517,220 |
| Playcount | 233 |
| Playtime | 0d 3h 30m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 52,025 |
| Accuracy | 84.66% |
| Max combo | 673 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 44 |