| Peak global rank | |
| PP | 12,807 |
| Ranked score | 57,729,651 |
| Total score | 331,476,225 |
| Playcount | 972 |
| Playtime | 10d 12h 59m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 154,108 |
| Accuracy | 91.37% |
| Max combo | 456 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 23 |
| Ranked score | 18,852 |
| Total score | 18,852 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 44 |
| Accuracy | 94.44% |
| Max combo | 44 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 506,934 |
| Total score | 1,152,564 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,350 |
| Accuracy | 80.82% |
| Max combo | 131 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 101 |
| Ranked score | 2,031,540 |
| Total score | 4,178,330 |
| Playcount | 60 |
| Playtime | 0d 0h 57m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 15,114 |
| Accuracy | 87.17% |
| Max combo | 1,557 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |