| Peak global rank | |
| PP | 4,599 |
| Ranked score | 470,933,568 |
| Total score | 947,776,986 |
| Playcount | 1,415 |
| Playtime | 2d 13h 32m |
| Replays watched | 35 |
| Total hits | 193,184 |
| Accuracy | 95.68% |
| Max combo | 1,408 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 3,874,896 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 657 |
| Ranked score | 20,422,831 |
| Total score | 21,175,023 |
| Playcount | 43 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 11,587 |
| Accuracy | 92.16% |
| Max combo | 1,597 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 20,949 |
| Ranked score | 164,347,713 |
| Total score | 846,543,693 |
| Playcount | 8,714 |
| Playtime | 0d 11h 47m |
| Replays watched | 1,557 |
| Total hits | 475,669 |
| Accuracy | 98.07% |
| Max combo | 5,259 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 131 |
| Ranked score | 530,450 |
| Total score | 628,760 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,087 |
| Accuracy | 98.57% |
| Max combo | 774 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 512,760 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,957 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 165 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 151 |