| Peak global rank | |
| PP | 427 |
| Ranked score | 3,288,387 |
| Total score | 4,015,677 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,632 |
| Accuracy | 85.58% |
| Max combo | 235 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 143 |
| Ranked score | 2,154,750 |
| Total score | 2,759,970 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,762 |
| Accuracy | 98.38% |
| Max combo | 681 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 66 |
| Ranked score | 390,570 |
| Total score | 611,240 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,026 |
| Accuracy | 87.32% |
| Max combo | 1,155 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |