| Peak global rank | |
| PP | 496 |
| Ranked score | 3,395,586 |
| Total score | 4,582,330 |
| Playcount | 22 |
| Playtime | 0d 0h 27m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 9,456 |
| Accuracy | 84.34% |
| Max combo | 257 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 78 |
| Ranked score | 7,853,673 |
| Total score | 9,855,471 |
| Playcount | 23 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,481 |
| Accuracy | 95.97% |
| Max combo | 403 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 572 |
| Ranked score | 28,772,731 |
| Total score | 75,616,061 |
| Playcount | 391 |
| Playtime | 0d 8h 44m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 82,177 |
| Accuracy | 86.34% |
| Max combo | 1,698 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,114 |
| Ranked score | 14,701,746 |
| Total score | 34,864,026 |
| Playcount | 249 |
| Playtime | 0d 4h 47m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 122,829 |
| Accuracy | 85.86% |
| Max combo | 845 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 79 |
| Ranked score | 316,570 |
| Total score | 1,022,410 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,400 |
| Accuracy | 98.28% |
| Max combo | 241 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 375 |
| Ranked score | 5,397,990 |
| Total score | 12,097,360 |
| Playcount | 142 |
| Playtime | 0d 3h 1m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 48,133 |
| Accuracy | 83.94% |
| Max combo | 869 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |