| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 42,632 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 112 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 236,086 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 457 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 16 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 467,280 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 552 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 90 |
| Ranked score | 220,527 |
| Total score | 537,027 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 936 |
| Accuracy | 80.52% |
| Max combo | 176 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 105,640 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 117 |
| Ranked score | 1,717,450 |
| Total score | 3,806,750 |
| Playcount | 27 |
| Playtime | 0d 0h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 15,366 |
| Accuracy | 71.14% |
| Max combo | 1,138 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |