| Peak global rank | |
| PP | 6,956 |
| Ranked score | 1,326,826,120 |
| Total score | 3,068,828,854 |
| Playcount | 713 |
| Playtime | 3d 7h 11m |
| Replays watched | 16 |
| Total hits | 107,515 |
| Accuracy | 98.74% |
| Max combo | 3,301 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 18,537 |
| Ranked score | 574,313,510 |
| Total score | 1,441,608,387 |
| Playcount | 7,708 |
| Playtime | 0d 19h 24m |
| Replays watched | 1,044 |
| Total hits | 813,883 |
| Accuracy | 99.00% |
| Max combo | 8,343 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 681 |
| Ranked score | 1,530,900 |
| Total score | 2,108,640 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 7,527 |
| Accuracy | 90.69% |
| Max combo | 522 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 120 |
| Total score | 1,330 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 6,477 |
| Accuracy | 50.23% |
| Max combo | 451 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |