| Peak global rank | |
| PP | 4,621 |
| Ranked score | 1,199,450,807 |
| Total score | 4,528,783,904 |
| Playcount | 5,190 |
| Playtime | 20d 15h 23m |
| Replays watched | 64 |
| Total hits | 1,447,925 |
| Accuracy | 96.98% |
| Max combo | 1,502 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 47 |
| Ranked score | 96,558 |
| Total score | 113,280 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 176 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 132 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 53,378 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 194 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 102 |
| Ranked score | 8,255,365 |
| Total score | 16,846,086 |
| Playcount | 66 |
| Playtime | 0d 1h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,578 |
| Accuracy | 88.25% |
| Max combo | 1,171 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,823 |
| Ranked score | 728,858,280 |
| Total score | 7,813,134,380 |
| Playcount | 60,591 |
| Playtime | 849d 17h 44m |
| Replays watched | 114 |
| Total hits | 25,062,591 |
| Accuracy | 98.04% |
| Max combo | 7,326 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 381 |
| Ranked score | 1,534,740 |
| Total score | 3,300,420 |
| Playcount | 26 |
| Playtime | 0d 0h 33m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,203 |
| Accuracy | 71.68% |
| Max combo | 175 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 379 |
| Ranked score | 7,141,740 |
| Total score | 17,306,960 |
| Playcount | 104 |
| Playtime | 0d 1h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 65,938 |
| Accuracy | 94.40% |
| Max combo | 302 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 405 |
| Ranked score | 5,810,470 |
| Total score | 22,776,270 |
| Playcount | 245 |
| Playtime | 1d 17h 1m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 93,856 |
| Accuracy | 81.45% |
| Max combo | 1,210 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 46 |