| Peak global rank | |
| PP | 8,107 |
| Ranked score | 4,495,989,304 |
| Total score | 20,320,925,326 |
| Playcount | 18,580 |
| Playtime | 10d 18h 25m |
| Replays watched | 44 |
| Total hits | 3,112,722 |
| Accuracy | 97.69% |
| Max combo | 2,349 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 53,727 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 32 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 21,151 |
| Ranked score | 262,155,007 |
| Total score | 1,974,632,696 |
| Playcount | 24,336 |
| Playtime | 10d 1h 48m |
| Replays watched | 105 |
| Total hits | 5,409,437 |
| Accuracy | 99.11% |
| Max combo | 4,225 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 122 |
| Ranked score | 1,379,700 |
| Total score | 4,176,630 |
| Playcount | 45 |
| Playtime | 0d 0h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,266 |
| Accuracy | 68.39% |
| Max combo | 816 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |